02 مهر 1400

En

بیانیه حریم خصوصی اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان

 

قابل توجه بازدید کنندگان محترم بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی اداره کل راه و  شهرسازی کردستان را به اطلاع می رساند:

اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان بنابه ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/12/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران تارنما دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید. در ادامه هدف از این بیانیه ، اطلاعات مورد نیاز و نحوه جمع‌آوری و کاربرد آن‌ها به اجمال بیان شده است.

  • تارنما اداره کل راه و شهرسازی کردستان بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.
  • مشاهده صفحات تارنمای ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات به صورت الکترونیکی و غیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از بررسی این خدمات به شما ارائه می‌گردد. اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان ، صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند .این اداره کل در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمیکند.
  • اطلاعاتی هویت شخصی شما که در قسمت های درخواست الکترونیکی خدمت و خدمات میزخدمت الکترونیکی درج می شود صرفاً جهت ارائه خدمت به خود شما متقاضی گرامی بوده و کاملاً خصوصی قلمداد می­شود و در اختیار هیچ شخص یا ارگان دیگری قرار نمی­ گیرد.
  • به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.
  • در تارنمای اداره کل راه و شهرسازی کردستان امکان دسترسی آزاد به اطلاعات، نظرسنجی و پیشنهادات و انتقادات و پیگیری شکایات وجود دارد. همچنین شما می توانید با حوزه های مختلف سازماناز طریق صفحات مخصوص به هر حوزه و منوی تماس با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

تارنمای اداره کل راه و شهرسازی کردستان نسبت به حفظ حریم خصوصی شما با استفاده از تکنولوژی های مختلف به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. قطعاً شما با استفاده از پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی کردستان  ، نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت خواهید کرد:

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

اداره کل راه و شهرسازی کردستان  اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن  ـ را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند. اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو و یا سایر قسمت‌های سایت ارسال می‌کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوءاستفاده‌های احتمالی و ارسال پیام‌های ناخواسته از سوی دیگران شود. اداره کل راه و شهرسازی کردستان هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

اداره کل راه و شهرسازی کردستان اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیریم.

استفاده از کوکی‌ها

یکی از رایج‌ترین کاربردهای کوکی ها، کمک به تسریع لاگین کردن در سایت ‌است.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات اداره کل راه و شهرسازی کردستان  و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

اداره کل راه و شهرسازی کردستان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند .

به روزرسانی این بیانیه

اداره کل راه و شهرسازی کردستان ممکن است گه گاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب بازخوردها به‌روزرسانی کند. و شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط اداره کل راه و شهرسازی کردستان مطلع شوید.